KLUB DZIECIECY HOPSASA

Hopsasa to kameralne miejsce, które przeznaczone jest dla niewielkiej ilości dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Niewielkie grupy dzieci pozwalają w lepszy sposób sprawować nad nimi opiekę oraz pracować nad ich prawidłowym rozwojem. Nasz klub Malucha mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji w Gdańsku przy ulicy Człuchowskiej 5, blisko osiedli Ujeścisko, Chełm, Jabłoniowe,  Zakoniczyn oraz Kowale. Dodatkowo w pobliżu naszego żłobka znajduje się plac zabawa, który jest bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci. Niewątpliwą zaletą naszej lokalizacji jest również niewielki ruch samochodowy, który ogranicza zagrożenia dla dzieci. Jedną z form naszych aktywności są częste spacery dzięki bogatej przyrodzie i zieleni, która otacza pobliską okolicę naszego żłobka.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym Państwa dzieci będą czuły się bezpiecznie, szczęśliwie i spędzały miło czas. W naszym żłobku staramy się tworzyć atmosferę, która zbliżona jest do tej panującej w domu dziecka, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dzieci mogły rozwijać swoje zainteresowania, a także swobodnie spędzać wolny czas. Niewielkie i kameralne grupy dzieci sprawiają, że każde dziecko ma zapewnione indywidualne podejście naszych wychowawczyń, które mogą na bieżąco monitorować postępy dziecka oraz jego potrzeby.

Staramy się, aby pierwsze rozstania z rodzicami przebiegały niezwykle łagodnie i bezstresowo dla Państwa pociechy. W związku z tym zaspokajamy psychiczne i społeczne potrzeby każdego malucha, aby jak najbardziej ograniczyć stres w pierwszym etapie samodzielności.

Każdy dzień i godzina spędzona w naszym żłobku daje radość i przyjemne chwile dla Państwa dzieci, które spędzane są w gronie rówieśników oraz pod opieką wykwalifikowanych opiekunek. To właśnie one każdego dnia dbają o to, by zajęcia prowadzone w naszym żłobku rozwijały dziecko w prawidłowy sposób i uczyły podstawowych czynności, czyli samodzielnego chodzenia, korzystania z nocniczka czy jedzenia. Oprócz tego Państwa dziecko uczy się również życia w grupie rówieśniczej, która przygotowuje je do późniejszego życia w społeczeństwie. Nasza kadra to nie tylko wykwalifikowane wychowawczynie, to przede wszystkim ciocie, które każdego dnia oddają się swojej pracy, przelewają swoją miłość na dzieci, a praca z nimi przynosi im spełnienie i satysfakcję. Pasja, kreatywność i zaangażowanie sprawiają, że zajęcia i ćwiczenia prowadzone w naszym żłobku są ciekawe i usprawniające rozwój każdego dziecka.

Dlaczego my?

  • znajdujemy się w dogodnej lokalizacji w Gdańsku blisko osiedli Ujeścisko, Chełm, Jabłoniowe,  Zakoniczyn oraz Kowale.
  • Hopsasa usytuowany jest w bezpiecznej okolicy bez natężenia ruchu samochodów z pobliskim placem     zabaw oraz zielenią
  • posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która sprawuje opiekę nad Państwa pociechami
  • posiadamy pozytywne opinie Z SANEPIDU I STRAŻY POŻARNEJ zgodne z Ustawą z dnia z dnia 10 lipca 2014 roku
  • tworzymy kameralne grupy zapewniające indywidualne podejście do każdego dziecka
  • prowadzimy ciekawe zajęcia, które wpływają na początkowy rozwój dziecka
  • zapewniamy atmosferę, która zbliżona jest do tej panującej w domu
To Top